Įvertink savo produkto savininko (PO) stilių

Nesvarbu, ar jau kopi į produktų valdymo aukštumas, ar dar tik pradedi, globalus PO lyderystės įvertinimas padės tau nustatyti savo PO kompetencijas ir sugebėjimus. Taip galėsi pagreitinti asmeninį pranašumą produktų kūrimo srityje.

Išsiugdyk reikiamus įgūdžius

Neatsitiktinai geriausios šiandienos verslo augimo strategijos pasaulyje priklauso nuo duomenimis pagrįstų sprendimų. Galimybė išmatuoti esamą situaciją, bei visus sprendimus leidžia įmonėms išvengti strategijų užrištomis akimis.

Yra tiek daug mokymų, įskaitant webinarus, konferencijas, meetup’us, blog’us, podcast’us ir knygas, kurių gausa lengvai apsvaigins, kai norisi tiesiog pradėti.
Aišku, kad tau reikės daugumos aukščiau paminėtų resursų! Atlikęs globalų PO lyderystės įvertinimą, nustatysi, kurią kryptį pasirinkti pirmiausia. Įvertinimo rezultatų aptarimas, taip pat apima ir koučingo sesiją, kad sustiprintumėte savo pasirinkimą.

Kaip tai veikia?

1. Išmatuok

Įvertink savo kompetencijas ir sugebėjimus atlikdamas 360º įvertinimą, įtraukdamas savo komandos narius ir pagrindines suinteresuotąsias šalis.

2. Išanalizuok

Atskleisk savo stipriąsias ir ugdytinas sritis, bei akląsias zonas, kad pagrįstum mokymąsi ir tobulėjimą.

3. Suplanuok

Išsikelk augimo tikslą ir pasiruošk veiksmų planą kaip jį pasieksi.

4. Aptark

Pasinaudok 360º grįžtamuoju ryšiu savo komandoje, bei su suinteresuotomis šalimis, kad nuolat būtum informuotas apie savo pažangą.

Globalios PO lyderystės įvertinimo kompetencijų modelis

Globalus PO lyderystės įvertinimas vadovaujasi išsamia sistema, siekiančia visapusiškai įvertinti produkto valdymo kompetencijas ir įgūdžius. Suprantant produkto valdymo esminių kompetencijų struktūrą ir esamų įgūdžių efektyvumą, lengviau apibrėžti, ko reikia norint pasiekti kitą lygį.

Įvertinimo rezultatas

Globalaus PO lyderystės įvertinimo ataskaitos pavyzdį galite atsisiųsti čia. Remiantis ataskaita, kartu su koučingo specialistu išsikelsi produktų valdymo įgūdžių augimo tikslą ir pasiruoši veiksmų planą šiam tikslui pasiekti.

Registracija

Įvertink savo PO stilių