Atmintinė prieš pildant 360º apklausą

  • Būkite kaip įmanoma kuo atviresni ir tikslesni – geriausia pagalba jam ar jai, kai įvertinsite nepagrąžindami ar perdėtai nesutirštindami spalvas (nuo to asmeniui – deja, bet jokios naudos). Nors apklausa nėra anoniminė, tačiau ji konfidenciali. Niekas kitas, prie duomenų susiejančių jūsų tapatybę su pasirinktais atsakymais, neprieis išskyrus koučingo specialistas;
  • Nurodydami stipriąsias puses bei pasiūlymus/patarimus – suteikiate didžiausią vertę kolegai, kurią jis gauna visoje „Į kolegas orientuoto koučingo” programoje, todėl venkite abstrakčių, bei bendro pobūdžio komentarų. Pasistenkite būti kaip galima konkrečiais, kad patarimais kolega galėtų pradėti naudotis, kad ir nuo rytojaus, o stipriosiomis pusėmis pasidžiaugti jau dabar ir žinodamas ką, tai ir toliau tęsti.
  • Žvelkite į ateitį, o ne į praeitį. Visa tai kas buvo anksčiau – pražuvo, ir to niekaip nebepakeisime. Vienintelis dalykas ką kolega gali pakeisti – tai ateitis. Duodami patarimą ar pasiūlymą – pagalvokite, ką būtų galima pakeisti jau rytoj, o ne grįžkite ir cituokite kas blogai buvo atlikta vakar.
  • Pasirinkite elgesį, kurį ir pats norėtumėte pakoreguoti, bent truputį. Pokyčių kelyje eiti pirmyn kartu su kitais – daug smagiau. Neveltui yra sakoma „Nori eiti greit – eik vienas, nori eiti toli – eik su draugu”.