Mano koučingo istorija

Apie mane ir coachingLAB

Esu Marius Pranauskas, ICF (International Coaching Federation) global ir ICF Lietuva, bei EMCC (European mentoring and coaching council) narys – koučingo specialistas. Koučingo užsiėmimai – tai kelias pasiekti norimų rezultatų būnant savimi. Dar mėgstu juos vadinti nežinomybės rūko išsklaidymo užsiėmimais.

Mano koučingo istorija

Koučingu susidomėjau dar 2016 metais. Tuomet ieškojau būdų ir kelių, kaip komandos nariams suteikti daugiau erdvės augti ir tobulėti.

Pradžioje viskas apsiribojo informacijos paieška internete ir įrankiais bei metodais atrastais knygose. Asmeniškai su koučingo užsiėmimais susidūriau dar po metų. Jau po pirmojo užsiėmimo nustebau kiek daug neatrastų energijos resursų slypi mano paties viduje.

Būdamas kliento kėdėje, suvokiau, kad viskas išties yra paprasta ir, kad 9 iš 10 kartų tik aš pats save riboju. Pagalba atrandant vidinę motyvaciją ir atsakomybės prisiėmimas už savo paties idėjas ir mintis – suteikė energijos svarbiems teigiamiems pokyčiams. Kiekvienas galim rasti savo sėkmės formulę, reik tik užsimerkt ir šiek tiek pagalvot.

Nuo 2020m. esu ICF, o nuo 2021m EMCC organizacijų narys.

Pagrindinis mano “kodėl pasirinkau koučingą?” – noriu padėti kuo daugiau mane supančių žmonių išsklaidyti nežinomybės rūką ir patirti savo vidinio potencialio išlaisvinimo galią. Koučingo užsiėmimai ne tik tiems atvejams kai yra jaučiamas koks trikdis ar problema, tuo pačiu jis puikus įrankis ir tiems atvejams kai viskas sekasi neblogai ar net gerai, bei kyla vidinis noras žengti laipteliu aukštyn! (juk profesionalūs futbolininkai ar krepšininkai taipogi dirba kartu su treneriu).

Mano koučingo istorija

Ko galima tikėtis dirbant kartu su manimi?

Kiekvienas esame skirtingi ir tuo unikalūs, todėl ir užsiėmimai su kiekvienu iš jūsų kitokie.

Daugiausia laiko praleidžiu dirbdamas su:

  • ką tik tapusiais vadovais ar komandų lyderiais (team lead),
  • vadovais norinčiais žengti karjeros laipteliu aukštyn,
  • programinės įrangos vystytojais (developers),
  • komandomis.
  • Koučingo užsiėmimai dažniausiai vyksta nuotoliniu būdu Zoom platformoje,
  • Klientui pageidaujant užsiėmimai gali vykti susitikus gyvai vaikštant Vilniaus vingio parke,
  • Dirbant daugiau nei vieną užsiėmimą (koučingo ciklas) kiekvienam suteikiama paskyra coachinglab portale. Čia pateikiamos įvairios užduotys savarankiškam darbui tarp koučingo užsiėmimų skirtos pagilinti ir sutvirtinti tai kas išmokta ar atrasta užsiėmimų metu.